Fotoğraf Açıklaması

Ofis Dezenfeksiyonu

İşyeriniz ve evinizdeki yüzeylerde birçok mikrop ve virüs bulunur. Özellikle bir pandemi veya yeni ortaya çıkan bir hastalık olayı sırasında tüm çalışma yüzeylerinizi temiz tutmak önemlidir. Düzenli olarak temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi gereken çalışma yüzeyleri arasında telefonlar, bilgisayar ekipmanı ve diğer sık dokunulan yüzeyler bulunur.

Ofisler, uçucu organik bileşikler (temizlik maddeleri, mobilya ve diğer malzemelerden) ve bakteriler, küf ve virüsler dahil olmak üzere birçok hava kirliliği kaynağına ev sahipliği yapar. Yetersiz havalandırma, bu kirletici maddelerin varlığını şiddetlendirir.

Mikroplar ve virüsler, kontamine olan bir şeye dokunduğunda ve ardından gözlerine, burnuna veya ağzına dokunduğunda yayılır. Enfekte bir kişinin öksürmesinden veya hapşırmasından gelen damlacıklar havada hareket eder ve virüsleri yanlarında taşır. Bir kişi, gözlerine, ağzına veya burnuna dokunmadan önce bu damlacıkların düştüğü bir yüzeye dokunarak enfekte olabilir. Ofisler ve iş yerleri de toplu çalışma alanları olduğu için virüslerin yayılmasına olanak tanır ve sık sık dezenfekte yapılması gereken yerlerden biridir.

Kullandığınız herhangi bir temizleyicinin kullanımının güvenli olduğundan ve ofis ekipmanına zarar vermeyeceğinden emin olmanız gerekir.

Gümüş, yüzyılı aşkın süredir doğal antibakteriyel ve antifungal özelliklerinden dolayı birçok tıbbi durumu tedavi etmek için kullanılmaktadır . Nanoteknoloji bilimi sayesinde nano gümüş, gümüşü nano boyutlu parçacıklara (yaklaşık bir metrenin milyarda biri) indirgeyerek oluşturulur. Gümüş, oksijen değişimini durdurarak doğal olarak bakterileri ve virüsleri öldürse de nanoteknoloji bu kapasiteyi arttırır . Virüslerden korunmaya yönelik artan tüketici ihtiyacı göz önüne alındığında, nano-gümüş bu alanda güvenle kullanılan bir malzemedir .

OFİSLERDE HASTALIKLARA NEDEN OLAN YÜZEY KAYNAKLI MİKROPLARI (BAKTERİLER, VİRÜSLER, PARAZİTLER VE MANTARLAR) ARAMAYI VE YOK ETMEYİ AMAÇLIYORUZ

Ofis dezenfeksiyon için kullandığımız Nano Gümüş Teknolojisi ile üretilmiş antibakteriyel sıvı insan sağlığı açısından hiçbir zarar göstermemenin yanı sıra ofislerde kullanılan elektronik cihazlara da hiçbir zararı BULUNMAMAKTADIR.

Ofis Dezenfeksiyon işlemi için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Angora Temizlik Yorumlar

Müşteri Yorumları

Kreşimizi Nano Gümüş Teknolojisi ile dezenfekte yaptırdık. Angora temizlik tecrebeli kadrosuyla işini düzgün yaptı. Teşekkürler Angora Temizlik.

— Aysel Derin

Korana virüsüne karşı sitemizi defenfekte yaptırdık. Defenfekte yapmadan önce ölçüm yapıldı dezenfekten sonrada tekra ölçüm yapıldı. Yaptığı işi teknik olarak yapan bir firma. Tecrübeli kadrosuyla bize güven verdi.

— Orçun Türkmen

Diş Klinimiğizi virüs ve bakterilerden korumak için Nano Gümüş Teknolojisi ile defenfekte yaptırdık. Nano Gümüş Teknolojisi ile yaptırmamızın sebebi daha uzun süre etkili olması ve insan sağlığına hiç bir yan etkisi olmamasıdır. İşini ciddi ve bilgili yapan Angora Temizliğe teşekkür ederiz.

— Burak Özdemir