Fotoğraf Açıklaması

Ev Dezenfeksiyonu

Hepimiz, COVID-19'un sürükleyici korkusu ve belirsizliğinden bunalmış, eşi görülmemiş zamanlarda yaşıyoruz. Pandemi hızlı bir şekilde yayılıyor ve çok yakında yok olacak gibi görünmüyor.
Böyle bir senaryoda, el dezenfektanları ve dezenfektanlar günün ihtiyacı haline geldi. Alkol, dezenfektanlar ve dezenfektanlardaki virüs seviyelerini kontrol altında tutmaya yardımcı olan temel bileşenlerden biri olmuştur ve hepimiz onun kullanımı konusunda çok bilgiliyiz.

Bununla birlikte, kaçımız gümüşün mikropları etkisiz hale getirmeye büyük bir etkisi olduğunu biliyoruz?
Çeşitli tıbbi araştırmalar, gümüşün bakteri, mikrop ve virüsleri etkisiz hale getiren, iyi belgelenmiş bir anti-mikrobiyal bileşen olduğunu göstermektedir. Uluslararası olarak, gümüş çok eski zamanlardan beri sanitasyon sektörü tarafından bir bileşen olarak takdir edilmiş ve kabul edilmiştir.

Gümüş, bakterileri, mikropları ve virüsleri öldürdüğü bilinen, iyi belgelenmiş bir anti-mikrobiyaldir. Hidrojen peroksit, patojenin çift taraflı lipid membranını bozar ve dezenfektan içerisindeki Act-ion gümüş, bakteri hücresine girer ve patojenlerin genel metabolizmasını devre dışı bırakır, böylece hücresel solunumu engeller ve metabolik yolları ve virüs DNA / RNA'sını bozar. Corona ailesinden, Covid-19, H1N1 veya Tüberküloz vb. virüslerin çoğalmasını engeller.

Ev dezenfeksiyonu uzun süreli hijyen

Evinizdeki tüm eşyalar için Nano gümüş iyon teknolojisi ile dezenfeksiyon yapılabilir. Bu uygulama sayesinde eşyalarınız uzun süreliğine antibakteriyel hale gelerek, yeni mikroorganizmaların oluşumu engellenmiş olur.

Nano gümüş iyon teknolojisi mikrop ve bakterilerde olduğu gibi virüsler üzerinde de oldukça etkilidir. Virüsün DNA sına girip tahrip eder ve virüsleri öldürür. Buharla sisleme yöntemiyle nano gümüş partiküller evinizdeki tüm yüzeylere yapışır ve yüzeylerdeki virüsleri öldürmekle kalmaz sonrasında yüzeylere temas eden mikrop, bakteri ve virüsleri de hapsedip yok eder.

Nano gümüş iyon teknolojisi, yüzey, halı, kilim, yatak, yastık gibi uygulamanın yapıldığı ürün ve yerlerde sabunlu – deterjanlı su ile yıkanana, silinene kadar etkilidir.

Nano gümüş iyon teknolojisi ile yapılan testlerde her türlü bakteriyi yok ettiği ve koruyuculuğunu uzun süre sürdüğü raporlanmıştır. Bakterileri kendisine doğru çekip yok etme özelliği patentlidir. Angoratemizlik firması olarak Nano Gümüş İyon Teknolojisi kullanarak evlerinizi dezenfekte ediyoruz.

Ev Dezenfeksiyonu için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Angora Temizlik Yorumlar

Müşteri Yorumları

Kreşimizi Nano Gümüş Teknolojisi ile dezenfekte yaptırdık. Angora temizlik tecrebeli kadrosuyla işini düzgün yaptı. Teşekkürler Angora Temizlik.

— Aysel Derin

Korana virüsüne karşı sitemizi defenfekte yaptırdık. Defenfekte yapmadan önce ölçüm yapıldı dezenfekten sonrada tekra ölçüm yapıldı. Yaptığı işi teknik olarak yapan bir firma. Tecrübeli kadrosuyla bize güven verdi.

— Orçun Türkmen

Diş Klinimiğizi virüs ve bakterilerden korumak için Nano Gümüş Teknolojisi ile defenfekte yaptırdık. Nano Gümüş Teknolojisi ile yaptırmamızın sebebi daha uzun süre etkili olması ve insan sağlığına hiç bir yan etkisi olmamasıdır. İşini ciddi ve bilgili yapan Angora Temizliğe teşekkür ederiz.

— Burak Özdemir